Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

Obrazek

 

Jméno : Bentley Catley Ranch

Datum narození: 23. října 2007

Pohlaví: fena

Rodiče: Orlando Jackův smích x Gris Lady Říčanská hvězda

Sourozenci: Black Daisy, Bridget, Bodyguard, Brona, Bona  Agátha

 

 

Obrazek

 

Obrazek

Narodila jsem se 23. října 2007 v chovatelské stanici Catley Ranch ve Slatinkách u Prostějova. Jsem třetí štěně z vrhu B a mám ještě pět sourozenců: Black Daisy, Bridget, Bodyguarda, Bronu a Bonu Agáthu.

Moji páníci si mě vyhlédli už jako třítýdenní štěňátko a jméno mi vlastně vymysleli oni. Takže až si mě budete plést s tím naleštěným autem, tak reklamace pouze u nich.

Bydliště jsem změnila v osmi týdnech, kdy si mě 15. prosince přivezli jako předčasný dárek pod stromeček. Ze začátku jsem byla docela vyjukaná, ale když jsem zjistila, že nebudu sama, ale smečka se kromě páníku skládá ještě ze dvou dětí a kočky, byla jsem v sedmém nebi....tolik rukou na hlazení, tolik nohou na okusování...co víc si přát?

No co vám budu dál vykládat....mám se fajn, občas něco rozkoušu, hlavně děckám, ale oni mě milují, takže mi to projde. Panička sice hučí, že jsem nezvedený klacek, který nechce poslouchat, ale já k ní vždycky přijdu, dám ji pusinku a ona mi to odpustí. No řekněte, kdo by odolal mým modrým očím?

Jo, ještě vám štěknu tajemství. Panička má se mnou velké plány, chce jezdit po výstavách a taky si usmyslela, že ze mě vycvičí mistra světa. Ale já tomu cvičení statečně odolávám...no řekněte, koho by neustále bavilo sedni, lehni, sedni, vstaň....ke mně, k noze.....přece nejsem cvičená opice!! Ale mám ji ráda, tak občas teda něco udělám, aby neřekla. ale jinak muk, mlčte jako hrob. Přece jí nebudeme brát iluze.

Tak, to by tak zhruba o mně stačilo a pokud se vám tady líbí, klidně přijďte zase.

                                                               Pac a haf                Bentley